Na obornickim Rynku stoi już choinka

W Obornikach na Rynku jest juz choinka

Na obornickim Rynku ustawiona została choinka. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami.

Jak co roku na obornickim rynku pojawiło się świąteczne drzewko. Wkrótce zostanie udekorowane i pojawią się na nim iluminacje świetlne. Choinka będzie stała na Rynku m.in. podczas jarmarku bożonarodzeniowego, który Urząd Miejski w Obornikach zaplanował na niedzielę 14. grudnia.

 

Komentarze   

0 #1 Konio 2014-11-27 22:07
PWiK już nawet choinki ustawia, Wszystko dla premii Prezesa
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież