W Tłukawach powstanie chodnik

Tutaj powstanie chodnik

Jeszcze w tym roku w Tłukawach ma powstać chodnik oraz zatoczka autobusowa.

O tę inwestycję walczyli Magdalena Hahn z Robertem Zimnym. Spotkali się kilka miesięcy temu ze starostą, jego zastępcą i dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych. Wynikiem tego spotkania była wizytacja w/w panów w Tłukawach. Następnie Magdalena Hahn złożyła 18. sierpnia wniosek do Starostwa Powiatowego o wsparcie zadania obejmującego dokończenie chodnika w kierunku świetlicy wiejskiej i budowę zatoczki autobusowej.

Podjęte działania okazały się na tyle skuteczne, że Tłukawy będą miały obie te rzeczy wykonane.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież