Odbiór techniczny dróg w Bogdanowie (foto)

Drogi w Bogdanowie

We wtorek 09.09.2014r. odbył się odbiór techniczny dróg na bogdanowskim osiedlu. 

Umowa na realizacje budowy dróg z odwodnieniem miała miejsce 18. kwietnia. Od tego dnia wykonawca miał 100 dni. Niestety dopiero dzis odbył się odbiór. Inwestor, czyli Gmina Oborniki, zgłosił kilka uwag. Nieprawidłowości powinny być jednak skorygowane jeszcze w tym tygodniu.

Komentarze   

0 #1 Koniu 2014-09-09 23:18
Może ktoś z odbierających mógłby zajrzeć do studzienek kanalizacyjnych ? Firma zostawiła tam wiele niespodzianek.. .
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież