Co słychać na Żwirkach?

Co słychać na Żwirkach?
 
Prace na Żwirkach posuwają się bardzo szybko. Budowany jest obiekt w którym znajdować się będą prysznice, przebieralnia i pomieszczenie gospodarcze.
 
Zastosowana konstrukcja drewniana gwarantuje szybkie wykonanie elementów konstrukcyjnych. Prace wykończeniowe potrwają jeszcze zapewne kilka tygodniu. Najważniejsze, że budowa nie zakłóca w znaczącym stopniu możliwości wypoczynku na obiekcie.
 
Dzisiaj wielu mieszkańców Obornik odwiedzi plażę  i na własne oczy przekona się jak wygląda budowany obiekt.
 

Komentarze   

0 #1 ludek 2014-07-20 10:09
Te zdjęcie wygląda jak narysowany obrazek :) Fajnie, tylko nadal nie rozumię po co to teraz robią, za chwilę znowu będą tam ryć, ale pewnie dla odmiany ja będą największe mrozy.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież