Obornicki Sztab WOŚP podliczył pieniądze

Obornicki Sztab WOŚP podliczył pieniądzeObornicki Sztab WOŚP przedstawił finansowe podsumowanie tegorocznego, XXII Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy który odbył się 12 stycznia.

„Z dniem 4 lutego ostatecznie rozliczyliśmy Sztab 22. Finału WOŚP w Obornikach. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazanie tyle serca i wspieranie naszych działań, dzięki czemu mogliśmy odnieść taki sukces! „ – przekazują koordynatorzy akcji Adam Krasicki i Zygmunt Dyczkowski

Szczegółowe rozliczenie:
- kwesta uliczna i licytacje – 55 568,82 zł ( w tym Obrzycko 2 730,46 zł )
- kosztowności i obca waluta – 150 zł
- inne wpłaty – 500 zł
- „Dar serca” – kres – 23,45 l – 8 207,50 zł
Łącznie: 64 426,32 zł

Łącznie w latach od 1995 do 2004 zebrano w ramach finałów WOŚC w Obornikach kwotę 800 000 zł. W imieniu całego sztabu SEDECZNIE DZIĘKUJEMY i do zobaczenia w 2015 roku – SIE MA.

Obornicki Sztab otrzymał podziękowania od Pana Jurka Owsiaka:

Przypomnijcie sobie jak to było:

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież