Linia 25 wyjedzie z Bąblińca wcześniej

Zmiana na linii 25W ostatnich dniach informowaliśmy o dużych zmianach w obu komunikacjach. Dziś pragniemy poinformować o niewielkiej, ale jakże istotnej korekcie na linii 25.

Kilka minut wcześniej lub później - to najczęstsze sugestie pasażerów dotyczące wnioskowanych zmian w kursach. Taka też dotyczy linii 25. Mianowicie bus wyjeżdżający z Bąblińca o 06:30 nie daje mozliwości podróżnym zdążyć się przesiąść na pociąg o 06:51 do Poznania. W chwili obecnej już wiadomo, że po zmianach ta uwaga zostanie uwzględniona. Poranny kurs linii 25 rozpoczynać się będzie o 06:25.

Zachęcamy do zgłaszania uwag dotyczących komunikacji do naszej Redakcji lub do Urzędu Miejskiego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież