Akcja #zabierz5zlasu nabiera tempa

Polscy leśnicy spontaniczne zapoczątkowali akcję #zabierz5zlasu polegająca na zabraniu z lasu pięciu napotkanych śmieci.

Dzięki popularyzacji akcji w portalach społecznościowych o akcji dowiedziano się już sporo osób. Informacje na ten temat podała również telewizja TVN, słynąca z nieprzychylności do polskich leśników.

Na czym polega akcja?

Idąc do lasu na specer, biegać, chodzić, jeździć na rowerze zbieramy 5 napotkanych śmieci, po czym zabieramy je do najbliższego śmietnika lub wyrzucamy je w domu. O akcji informujemy naszych znajomych w serwisach społecznościowych oznaczając wpis hashtagiem #zabierz5zlasu. Po czym zachęcamy kilku swoich znajomych oznaczając ich do wykonania tej samej czynności.

W spontanicznym czelendżu uczestniczy już coraz więcej osób. Zachęcamy również naszych czytelników do udziału w tej akcji.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież