fbpx

Jak pozbyłem się nadwagi stosując catering dietetyczny?

catering dietetyczny

Dlaczego zacząłem stosować catering dietetyczny?

Od lat miałem problemy z nadwagą i trudno było mi pozbyć się zbędnych kilogramów z brzucha i ud. Nie pomagały żadne suplementy, bo nawet jeśli dzięki nim udało się chwilowo schudnąć, to później szybko waga wracała do wcześniejszych wskazań, a ja byłem totalnie rozbity i zrezygnowany. W końcu stwierdziłem, że drogie suplementy diety zastąpię zdrowym odżywianiem. Jako że nie bardzo mam czas na codzienne gotowanie, wybrałem catering dietetyczny i miałem nadzieję, że rozwiąże on przynajmniej częściowo mój problem. Zanim jednak wybrałem odpowiednią firmę, zrobiłem rozeznanie na rynku i okazało się, że zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do jakości znalazłem w firmie https://catering4u.pl. Szybko dostarczali jedzenie i było one naprawdę bardzo smaczne, ale czy udało się osiągnąć zamierzone efekty? O tym w dalszej części wpisu!

Pierwsze efekty wcale nie zachwycały

W początkowej fazie nie widziałem jakichś spektakularnych efektów i wydawało mi się, że jedzenie pudełkowe to kolejna rzecz, jaka w moim przypadku się nie sprawdzi. Po krótkiej rozmowie z dietetykiem dowiedziałem się, że redukcja wagi nie następuje z dnia na dzień i należy odczekać kilkanaście dni, by waga zaczęła powoli spadać. Po mniej więcej 2-3 tygodniach stosowania jedzenie pudełkowe zaczęło jednak przynosić pierwsze efekty. Moja waga systematycznie pokazywała coraz mniej, a po mniej więcej miesiącu udało się dojść do stałej redukcji około 1 kg w tygodniu. Było to znakomite osiągnięcie, które utwierdziło mnie w przekonaniu, że catering Zgorzelec to nie tylko solidna porcja witamin i minerałów, ale także odpowiednia ilość składników odżywczych pozwalająca na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Po 3 miesiącach regularnego stosowania cateringu dietetycznego udało się pozbyć prawie 12 kg nadwagi. To kolosalna zmiana nie tylko w moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. To lepsza praca stawów, większa kondycja i spora ilość energii każdego dnia zaraz po przebudzeniu. Zalet jest jednak o wiele więcej, a ja cieszę się, że dieta pudełkowa z dostawą od Catering4You sprawdziła się tak znakomicie.

Udało się schudnąć, ale co dalej?

Dopiero przygoda ze zdrowym odżywianiem dała mi poważnie do myślenia. Teraz już wiem, że odpowiednie odżywianie jest kluczem nie tylko do fajnej figury, ale także zdecydowanie lepszego samopoczucia. Czy wrócę do swojego wcześniejszego trybu życie? Oczywiście, że nie. Catering dietetyczny z dostawą do domu to najlepsze, co spotkało mnie w życiu. Teraz wiem, że można budzić się z uśmiechem na ustach i bez kolejnej porcji kawy mieć sporą ilość energii do codziennych obowiązków. Niska cena oraz spore oszczędności czasu wynikające z braku konieczności wykonywania zakupów i codziennego gotowania sprawiły, że aktualnie mogę oddychać pełną piersią i czerpać z życia całymi garściami. Jeśli Ty też chcesz zmienić swoje życie, koniecznie wybierz catering dietetyczny, bo dieta pudełkowa to racjonalne odżywianie w bardzo korzystnej cenie, dostępne dla każdego z nas.