Frekwencja wyborcza w gminie Oborniki

W gminie Oborniki frekwencja na godz. 17:00 przekroczyła 40%.

Trwają wybory samorządowe 2018 r. O godzinie 17.00 wszystkie komisje obwodowe wywiesiły na drzwiach po raz drugi informacje dotyczące frekwencji. Średnia frekwencja wyniosła 40,18 %  Jak dotąd najniższa frekwencja była do godziny 17.00 w komisjach, które swoją siedzibę mają w Szkole Podstawowej nr 2 i  w Popówku i wynosiła 32 %. Najwyższą frekwencję odnotowano w komisjach znajdujących się w Obornickim Ośrodku Kultury – 46 % i w Bogdanowie – 45%

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież