Trwają wybory samorządowe

W całej Polsce trwają wybory samorządowe.

O godz. 07:00 zostały otwarte lokale wyborcze. Mieszkańcy powiatu obornickiego także biorą w nich udział. W gminie Ryczywół wybierani są radni gminni oraz Wójt Ryczywołu. W gminie Rogoźno oprócz Burmistrza Rogoźna wybierani są też radni miejscy. Podobna sytuacja jest w gminie Oborniki. Tutaj wybierani są radni miejscy i Burmistrz Obornik.

We wszystkich gminach wybierani są też radni powiatowi oraz radni Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Lokale czynne są do godz. 21:00

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież