Renata Tomaszewska liderem listy Nasza Gmina-Nasz Powiat

Renata Tomaszewska jest numerem jeden na liście KWW SKO NASZA GMINA-NASZ POWIAT w okręgu nr 2.

Znana chyba każdemu mieszkańcowi Rogoźna, a także okolicznych miejscowości. Renata Tomaszeska- zastępca Burmistrza Rogoźna, postanowiła kandydować do Rady Powiatu Obornickiego. Jako że działalność administracji samorządowej zna od podszewki, jest otwarta na głos i potrzeby mieszkańców. Jako poprzedni Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Hipolita Cegielskiego doskonale potrafi porozumieć się z młodzieżą. Jest otwarta na współpracę z młodymi ludźmi.Priorytetami w działaniu kandydatki na radną powiatową jest przede wszystkim poprawa infastruktrury drogowej, racjonalizacja zadań związana z rozbudową szpitala oraz pozyskiwanie środków na szkolnictwo zawodowe.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież