Roman Szuberski wielkim faworytem wyborów na Burmistrza Rogoźna

Roman Szuberski jest wielkim faworytem wyborów na Burmistrza Rogoźna.

W 2014 roku Roman Szuberski sprawił dużą niespodziankę pokonując w pierwszej rundzie wyborów urzędującego wówczas burmistrza Bogusława Janusa. Przez 4 lata zaskarbił sobie wielu sympatyków. Jego najlepszą oceną niech będzie ilość radnych, którzy z KWW Nasza Gmina - Nasz Powiat, a więc komitetu Szuberskiego, będą ubiegać się o kolejną kadencję. Jest ich aż 12. 

Na swoim profilu spoełcznościowym tak pisze o sobie i planach na przyszłość:

Cztery lata temu obdarzyliście mnie ogromnym zaufaniem i powierzyliście mi zaszczytną funkcję burmistrza Rogoźna. Fakt ten napawa mnie dumą, ale też jest dla mnie ogromnym zobowiązaniem wobec wszystkich mieszkańców naszej gminy. Przez te 4 lata starałem się wykonywać powierzone mi zadanie jak tylko najlepiej potrafię. Wiele rzeczy udało się zrobić - od kwestii związanych z infrastrukturą, poprzez sprawy społeczne, skończywszy na zmianie wizerunku naszej gminy. W ciągu kolejnych dwóch tygodni postaram się przybliżyć Państwu moje dokonania w szczegółach. Mam jednak świadomość, że mimo iż udało się zrobić wiele to wciąż mnóstwo jest przed nami. Dlatego postanowiłem ponownie kandydować na stanowisko burmistrza Rogoźna i będę prosił o kolejny kredyt zaufania przy urnach wyborczych 21 października. Wiem jak wiele zadań stoi przed naszą gminą, ale wierzę, że wspólnie z Państwa zaangażowaniem, uda nam się dalej zmieniać Gminę Rogoźno na lepsze. Nie chcę powrotu do przeszłości - chcę abyśmy zawsze patrzyli do przodu, bo wiem, że nasza gmina ma ogromny potencjał.
Na tym profilu w ciągu najbliższych dni przedstawię swoje pomysły dla Rogoźna. Czekam również na Państwa komentarze, propozycje i opinie - zmieniajmy Rogoźno razem. Jeśli natomiast kierunek zmian, który obraliśmy 4 lata temu, Państwu odpowiada, to bardzo proszę o głos w zbliżających się wyborach!

                                                                                                                  Pozdrawiam,
                                                                                                                  Roman Szuberski

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież