Na kogo głosować?

wojewodztwo wielkopolskie herb powiat oborniki herb gmina oborniki herb gmina rogozno herb gmina ryczywol herb

Roman Szuberski wielkim faworytem wyborów na Burmistrza Rogoźna

Roman Szuberski jest wielkim faworytem wyborów na Burmistrza Rogoźna.

W 2014 roku Roman Szuberski sprawił dużą niespodziankę pokonując w pierwszej rundzie wyborów urzędującego wówczas burmistrza Bogusława Janusa. Przez 4 lata zaskarbił sobie wielu sympatyków. Jego najlepszą oceną niech będzie ilość radnych, którzy z KWW Nasza Gmina - Nasz Powiat, a więc komitetu Szuberskiego, będą ubiegać się o kolejną kadencję. Jest ich aż 12. 

Na swoim profilu spoełcznościowym tak pisze o sobie i planach na przyszłość:

Cztery lata temu obdarzyliście mnie ogromnym zaufaniem i powierzyliście mi zaszczytną funkcję burmistrza Rogoźna. Fakt ten napawa mnie dumą, ale też jest dla mnie ogromnym zobowiązaniem wobec wszystkich mieszkańców naszej gminy. Przez te 4 lata starałem się wykonywać powierzone mi zadanie jak tylko najlepiej potrafię. Wiele rzeczy udało się zrobić - od kwestii związanych z infrastrukturą, poprzez sprawy społeczne, skończywszy na zmianie wizerunku naszej gminy. W ciągu kolejnych dwóch tygodni postaram się przybliżyć Państwu moje dokonania w szczegółach. Mam jednak świadomość, że mimo iż udało się zrobić wiele to wciąż mnóstwo jest przed nami. Dlatego postanowiłem ponownie kandydować na stanowisko burmistrza Rogoźna i będę prosił o kolejny kredyt zaufania przy urnach wyborczych 21 października. Wiem jak wiele zadań stoi przed naszą gminą, ale wierzę, że wspólnie z Państwa zaangażowaniem, uda nam się dalej zmieniać Gminę Rogoźno na lepsze. Nie chcę powrotu do przeszłości - chcę abyśmy zawsze patrzyli do przodu, bo wiem, że nasza gmina ma ogromny potencjał.
Na tym profilu w ciągu najbliższych dni przedstawię swoje pomysły dla Rogoźna. Czekam również na Państwa komentarze, propozycje i opinie - zmieniajmy Rogoźno razem. Jeśli natomiast kierunek zmian, który obraliśmy 4 lata temu, Państwu odpowiada, to bardzo proszę o głos w zbliżających się wyborach!

                                                                                                                  Pozdrawiam,
                                                                                                                  Roman Szuberski

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież