Oświadczenie KWW GOTOWI DO DZIAŁANIA

Komitet Wyborczy Wyborców Gotowi Do Działania nadesłał do Redakcji oświadczenie.

Kampania wyborcza cechuje się tym, że każdy z komitetów i każdy z kandydatów chce pozyskać głosy swoich wyborców i jest to oczywiste i zrozumiałe dla każdego. Kiedy jednak zaczyna brakować merytorycznych argumentów i kiedy rozsądny dialog zawodzi poszukuje się innych metod przedwyborczej rywalizacji. Z oburzeniem dostrzegamy że tak dzieje się w Gminie Ryczywół. Przeciwnikom naszej wizji rozwoju powiatu oraz gminy brakuje już chyba wiary we własne siły i w słuszność własnych poglądów, bo sięgają po metody żenujące i urągające dialogowi politycznemu. Niszczenie banerów, plakatów, ulotek, obsceniczne rysunki są tego najlepszym dowodem. Wyrażamy swoje oburzenie i zaniepokojenie takim postępowaniem.

 

                                                                                                                              KWW GOTOWI DO DZIAŁANIA
 
                                                                                                                              Sfinansowano z KWW Gotowi do Działania

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież