Na kogo głosować?

wojewodztwo wielkopolskie herb powiat oborniki herb gmina oborniki herb gmina rogozno herb gmina ryczywol herb

Oświadczenie KWW GOTOWI DO DZIAŁANIA

Komitet Wyborczy Wyborców Gotowi Do Działania nadesłał do Redakcji oświadczenie.

Kampania wyborcza cechuje się tym, że każdy z komitetów i każdy z kandydatów chce pozyskać głosy swoich wyborców i jest to oczywiste i zrozumiałe dla każdego. Kiedy jednak zaczyna brakować merytorycznych argumentów i kiedy rozsądny dialog zawodzi poszukuje się innych metod przedwyborczej rywalizacji. Z oburzeniem dostrzegamy że tak dzieje się w Gminie Ryczywół. Przeciwnikom naszej wizji rozwoju powiatu oraz gminy brakuje już chyba wiary we własne siły i w słuszność własnych poglądów, bo sięgają po metody żenujące i urągające dialogowi politycznemu. Niszczenie banerów, plakatów, ulotek, obsceniczne rysunki są tego najlepszym dowodem. Wyrażamy swoje oburzenie i zaniepokojenie takim postępowaniem.

 

                                                                                                                              KWW GOTOWI DO DZIAŁANIA
 
                                                                                                                              Sfinansowano z KWW Gotowi do Działania

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież