KWW Możemy Więcej z Piotrem Desperakiem do Rady Powiatu Obornickiego

Piotr Desperak ma poprowadzić Komitet Wyborczy Wyborców Możemy Więcej do Rady Powiatu Obornickiego.

W 2014 roku ubiegał się o fotel Burmistrza Obornik. Wcześniej był radnym, ale i Przewodniczącym Rady Miejskiej w Obornikach. Obecnie jest radnym Powiatowym. Mowa jest oczywiście o Piotrze Desperaku. To właśnie on jest liderem listy Możemy Więcej w wyborach powiatowych. O mandat radnego z tej listy powalczą także m.in. Damian Bukowski i Lech Faron.

Poniżej pełna lista KWW Możemy Więcej w wyborach do Rady Powiatu Obornickiego:

1 DESPERAK Piotr 
2 BUKOWSKI Damian 
3 FIOŁEK Sylwia 
4 DYMEK Mirosława 
5 JAGODZIŃSKI Rafał 
6 DROZDOWSKI Arkadiusz 
7 FARON Lech Stanisław
8 TWAROGAL Robert Przemysław 
9 GACEK Eugeniusz Tomasz 
10 PIETRZAK Weronika
11 BIELAWIAK Klaudia Anna 
12 BOURGUOIS Kamilla 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież