Lista KWW Nasz Ryczywół do Rady Gminy Ryczywół

Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Ryczywół powalczy o 14 mandatów w Radzie Gminy Ryczywół.

W tegorocznych wyborach samorządowych w komitecie związanym z wójt Renatą Gembiak-Binkiewicz znajdziemy kilku obecnych radnych. Zabraknie jednak m.in. Michała Bogacza, Dariusza Grządzielewskiego czy Mariusza Nowackiego. Będzie za to nadal można oddać głos na Ewę Knopczyk czy Monikę Olech.

Pełna lista kandydatów z KWW Nasz Ryczywół znajduej się poniżej.

1.Marek Jarmuż
2.Bogumiła Szychta
3.Ilona Lachowicz
4.Ewa Knopczyk
5.Artur Bukowski
6.Jolanta Fuhrmann
7.Tomasz Przymusiński
8.Sylwia Grzybowska
9.Marek Mizera
10.-----------------
11.Tomasz Kaczmarek
12.Monika Olech
13.Adam Sobociński
14.Michał Balcerowiak
15.Barbara Boch

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież