Koalicja Obywatelska będzie miała listę w powiecie obornickim?

Nadal nie wiadomo czy w powiecie obornickim pojawi się lista Koalicji Obywatelskiej do Rady Powiatu Obornickiego.

W powiecie szamotulskim sytuacja jest klarowna. Beata Hancyk z Biura Posła Jakuba Rutnickiego powiedziała nam, że listy Koalicji Obywatelskiej są już gotowe. We wszystkich pięciu okręgach znajdą się kandydaci z Koalicji Obywatelskiej. W powiecie obornickim wiadomo o listach: Tomasza Szramy, PiS, PSL, Możemy więcej oraz Nasza Gmina - Nasz Powiat i Gotowi do działania. Być może na samym finiszu pojawi się jeszcze jedna lista wyborcza. Może to być właśnie Koalicja Obywatelska.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież