Najciekawsze gry w 2019 roku

Zestawienie najbardziej interesujących gier wideo w bieżącym roku.

Zastanawiasz się nad tym, jakie gry będą w tym roku najbardziej interesujące? Czekasz na coś, co jeszcze nie pojawiło się na rynku? Na pewno mówienie o najciekawszych grach zawsze jest w pewien sposób kontrowersyjne. W końcu kluczowe znaczenie mają oczekiwania graczy. Poza tym tworzenie rankingów gier to zawsze jest bazowanie na własnych odczuciach, które nie muszą być zbieżne z tym, co czuje czytelnik. Tak więc ten tekst to nie jest żaden ranking, po prostu w tekście znajdzie się kilka interesujących pozycji w których znajdą się zarówno świetne gry dla dziewczyn i chłopaków.

Kingdom Hearts III

Zacznijmy może od Kingdom Hearts III. Co można powiedzieć na temat gry? Zanim zagramy w Kingdom Hearts III, warto zapoznać się z poprzednimi częściami (warto podkreślić, że „trójka” w tytule jest myląca, mowa o cyklu, który obejmuje ponad 10 gier). Jeżeli poprzednie części są dla Ciebie obce, fabularne komplikacje mogą być dla Ciebie problemem. Dobrze też podkreślić, ze Kingdom Hearts III to nie tylko interesujące RPG akcji. To coś więcej.

DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 to symulator, który absolutnie nie należy do najprostszych. Podczas rajdów decydujące mogą być wszelkie drobiazgi (np. niewielka stłuczka lub wybór złych opon). Tak więc, jeśli chcemy być na podium, konieczne jest nieustanne skupienie.

Warto też pamiętać, że gra oferuje różne tryby rozgrywki — miłośnicy rajdów powinni znaleźć coś dla siebie.

Imperator: Rome

Wśród tegorocznych propozycji można znaleźć choćby Imperator: Rome. Co można powiedzieć na temat tej gry? Na pewno jest to produkcja, w przypadku której trudno szukać spokoju, ale to oczywiście przekłada się na większe zadowolenie z sukcesu. Imperator: Rome jest grą, która zmusza m.in. do ciągłej uwagi i przeglądania wielu stron tekstu czy cyferek.

Apex Legends

Apex Legends jest grą, która po prostu wdarła się na rynek produkcji battle royale. Pojawienie się Apex Legends skutkowało nawet tym, że dojdzie do detronizacji Fortnite’a. Niemniej jeszcze za wcześnie o tym, aby mówić o detronizacji króla gatunku (mimo wszystko można jednak mówić o spektakularnym sukcesie Apex Legends).

Co przyniesie przyszłość? Czas pokaże.

Podsumowanie

W tekście znalazły się przykłady różnych gier. Te przykłady niejako potwierdzają, że to chłopaki najczęściej decydują się na granie w gry. Niemniej jednak jak się dobrze poszuka, na pewno znajdzie się jakieś gry dla dziewczyn. Rynek rządzi się swoimi prawami. Poza tym warto też zadać sobie pytanie, czy ktoś mówił, że DiRT Rally 2.0 to gra nie dla dziewczyn? Zapewne nie brakuje dziewczyn, które należą do miłośników wyścigów samochodowych.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież