Ubezpieczenie komunikacyjne – który wariant wybierzesz?

Oprócz podstawowego właściwie wszystkim znanego ubezpieczenia komunikacyjnego OC i uzupełniającego go AC dostępne są również inne zabezpieczenia samochodu, którymi warto się zainteresować. Co do nich należy? Sprawdź, która z propozycji najbardziej odpowiada twoim potrzebom!

Asysta przez całą dobę – bezpieczne podróżowanie

Wsparcie w zakresie pomocy związanej z samochodem (i to przez 24 godziny) gwarantuje zdecydowanie się na ubezpieczenie assistance m.in. w firmie UNIQA. Ubezpieczenie to zyskało miano bestsellera, to najlepszy dowód na jego skuteczność. Co można zyskać, kiedy można liczyć na wsparcie?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że z ubezpieczeniem mogą być objęte nie tylko kilkuletnie samochody, ale też te starsze, jednak niemające więcej niż 15 lat. Ponadto, aby mieć assistance nie trzeba kupować AC, wystarczy mieć ubezpieczenie OC.

Kiedy assistance okazuje się nie do zastąpienia? Po pierwsze wtedy, kiedy auto będzie wymagało holowania. W ramach ubezpieczenia usługa ta obowiązuje bez limitu w Polsce i nawet do 1200 km w Europie. Klienci mogą ponadto w zależności od wybranego wariantu skorzystać z samochodu zastępczego, pomocy tłumacza i kierowcy zastępczego, a także z możliwości pobytu w hotelu do kilku dób.

Bezpieczne szyby – zadbaj o to!

Szyby samochodu to jeden z elementów, który obok kół najczęściej narażony jest na usterki. Jest to wystarczający powód, aby je ubezpieczyć. W zamian można liczyć na wymianę szyby lub jej naprawę i to nawet w 20-letnim pojeździe.

Rehabilitacja kierowcy

Uszkodzenie lub zniszczenie samochodu to nie jedyna szkoda, jaka może się pojawić w wyniku wypadku komunikacyjnego. Nierzadko poszkodowany jest również kierujący ubezpieczonym samochodem. Złamana noga, skręcona ręka lub inne urazy wymagają rehabilitacji, a ta związana jest z pewną sumą gotówki. Koszty te mogą zostać pokryte z odpowiedniego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i jego pasażerów

Tutaj również istnieje dowolność wybrania najlepszego dla siebie wariantu. Może to być ubezpieczenie kierowcy od następstw nieszczęśliwych wypadków. Albo wersja rozszerzona, kiedy zabezpieczeni są także pasażerowie. Ochrona obowiązuje na całym świecie, a suma ubezpieczenia sięga nawet do kwoty 150 000 zł. Szczegółowe informacje dostępne są na https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ubezpieczenie-komunikacyjne

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież