Trwają Dni Otwarte z nowym Fordem Fiestą w Auto Watin

Dni Otwarte z nowym Fordem Fiesta

W salonie dealera Forda firmie Auto Watin z Jelonka trwają Dni Otwarte z nowym Fordem Fiestą.

Przyjdź do Auto Watin, poznaj zupełnie nowego Forda Fiesta i odkryj moc specjalnie przygotowanych atrakcji dla całej rodziny!
- do wygrania 10 markowych tabletów 10”*
- gry, zabawy i nagrody dla każdego dziecka
- wyjątkowe oferty na samochody.

Salon czynny jest w niedzielę do godz. 16:00.

* Regulamin konkursu dostępny na stronie www.ford.pl oraz w salonie Ford Auto Watin

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież