Seat Alhambra - pojemne auto z ciekawymi opcjami leasingu

seat alhambra pojemne auto z ciekawymi opcjami leasingu

 

SEAT Alhambra to samochód prawdziwie rodzinny, który dodatkowo łamie szereg stereotypów. Nie jest nudny, ma bardzo atrakcyjną stylistykę. Nie jest paliwożerny, choć jest duży. Do tego oferowany jest w bardzo korzystnych opcjach zakupu.

SEAT Alhambra to samochód przeznaczony dla osób, które mają duże, pięcio, sześcio albo siedmioosobowe rodziny i chcą im zapewnić najlepsze warunki do podróżowania. Auto jest bardzo nowoczesne, bezpieczne i oszczędne. Pomimo dużych rozmiarów zapewnia także mnóstwo przyjemności z prowadzenia i jest dynamiczne. To wszystko zasługa świetnych, oszczędnych jednostek napędowych. Alhambra zapewnia także wysoki poziom komfortu w czasie jazdy i mnóstwo przestrzeni w środku.

Atrakcyjny leasing na rodzinne auto

Nie każda rodzina może kupić nowy samochód w salonie. Ale wiele rodzin albo członków rodzin prowadzi własną działalność gospodarczą. To pozwala na wzięcie rodzinnego auta w leasing. To o wiele bardziej korzystne rozwiązanie od kupna auta za gotówkę albo wzięcia go na kredyt. Leasing to doskonałe rozwiązanie dla osób, które prowadzą firmy – duże lub jednoosobowe. Auto można wyleasingować na okres od dwóch do sześciu lat. W tym czasie płaci się za nie comiesięczne raty w wysokości zależnej od okresu leasingu, a także od wybranej wersji pojazdu. Dla przedsiębiorcy bardzo ważne jest to, że wysokość raty można odliczyć od podstawy podatku. Poza tym leasing w żaden sposób nie obniża zdolności kredytowych firmy. Do tego nie trzeba tez spełniać tak wyśrubowanych wymagań jak przy kredycie.

Dlaczego warto wybrać właśnie Alhambrę?

SEAT Alhambra II to jeden z najciekawszych vanów, jakie są obecnie dostępne na europejskim rynku. Auto wykorzystuje szereg podzespołów Volkswagena Sharana II, między innymi jego płytę podłogową. Poza tym jest napędzane także nowoczesnymi silnikami Volkswagena. Ma jednakże własny styl i jest to jeden z najładniejszych vanów, albowiem posiada on niezwykle atrakcyjną i dynamiczną sylwetkę.

SEAT Alhambra II produkowany jest od 2010 roku. Auto może pochwalić się doskonale zaprojektowanym wnętrzem, w którym może być miejsce dla pięciu, sześciu albo siedmiu osób. Wnętrze auta można dowolnie konfigurować, a każdy pasażer ma do swojej dyspozycji swój własny, bardzo wygodny fotel.

Auto może pochwalić się także doskonałym wyposażeniem i najwyższym stopniem bezpieczeństwa, potwierdzonym notą pięciu gwiazdek w testach EURO NCAP.

Warto jeszcze spojrzeć na jednostki napędowe. Szczególnie popularne są wersje z silnikami Diesla (z listwą wtryskową Common Rail) o mocy 150 i 184 KM, mogące współpracować z komfortową, dwusprzęgłową skrzynią DSG. To najbardziej oszczędny napęd, zapewniający świetne przyspieszenie. Alhambra może być także napędzana jednostkami benzynowymi – pod jej maską może pracować trzycylindrowy turbodoładowany silnik TSI o mocy 150 KM i pojemności 1.4 litra. Niezwykle dynamiczna jest dwulitrowa jednostka TSI, generująca moc 220 KM.


SEAT Alhambra, gotowy do wzięcia go w leasing, czeka na klientów w salonie SEAT Lellek w Gliwicach.