fbpx

Ile zapłacimy za montaż blokady kierownicy?

Jeśli nurtuje was pytanie, ile zapłacimy za montaż blokady kierownicy? mamy dla was interesujące informacje. Poniżej znajdziesz najistotniejszą wiedzę dotyczącą standardowych opłat za wykonanie tego rodzaju usługi w warsztacie samochodowym.

Wielu kierowców decyduje się na montaż blokady układu kierownicy. Jest to rozwiązanie mające na celu ograniczenie ryzyka uruchomienia pojazdu mechanicznego przez osoby nie będące jego właścicielami. Mechaniczna blokada układu kierownicy ma zapobiegać kradzieży auta. Ta, dość popularna w Polsce metoda zabezpieczenia pojazdu, jest stosowana w samochodach z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Montaż blokady sprawia, iż staje się ona integralną częścią kolumny kierowniczej w wybranej marce samochodu.

Ile zapłacimy za montaż blokady kierownicy? Czy jest to skuteczna ochrona przed kradzieżą pojazdu? 

Blokada układu kierownicy została poddana badaniom mającym na celu ocenę jej skuteczności przed ryzykiem zawłaszczenia samochodu przez złodzieja. Okazuje się, że blokada układu kierownicy jest skuteczna, ponieważ bazuje ona na całkowitym jej unieruchomieniu przy pomocy mechanicznego układu blokującego. Każdy właściciel pojazdu, który rozważa montaż blokady układu kierownicy zastanawia się, jaki jest łączny koszt wykonania tego rodzaju usługi. Wiadomym jest, iż zamontowanie blokady kierownicy nie jest możliwe do wykonania samodzielnie. Tego rodzaju usługi należy powierzyć renomowanym warsztatom samochodowym.

Koszty i czas montażu blokady kierownicy w dobrym warsztacie samochodowym?

Koszt montażu uzależniony jest, przede wszystkim, od rodzaju pojazdu mechanicznego, a także czasu przeznaczonego na wykonanie profesjonalnego demontażu poszczególnych elementów deski rozdzielczej auta. Decydując się na montaż blokady kierownicy warto jest wybrać taki warsztat do wykonania tej usługi, który posiada specjalistyczne narzędzia, gwarantujące, iż zamontowana blokada będzie wyglądać estetycznie, zaś jej obsługa nie będzie nastręczała żadnych trudności. Ogólny koszt montażu zazwyczaj kształtuje się w przedziale od 600 do 1200 zł. Nie jest to zbyt wygórowana cena, jeśli porówna się inne rodzaje zabezpieczeń, które montowane są w autoryzowanych serwisach samochodowych. W kwocie do 1200 zł otrzymuje się zabezpieczenie pojazdu, które obejmuje:

• estetyczne wykończenie,
• szybki montaż,
• pełną gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności

Atrakcyjny cenowo montaż blokady kierownicy można wykonać w warsztacie samochodowym Niedźwiedź – Lock, który znajduje się w okolicach Poznania. To firma świadcząca kompleksowe usługi montażu blokad i zabezpieczeń antykradzieżowych dla wiodących marek samochodowych. Fachowców zatrudnionych w tej firmie cechuje pełen profesjonalizm i troska o staranność wykonywanej usługi.
Zabezpieczenie w postaci montażu blokady kierownicy sprawia, że możesz skutecznie ochronić swój pojazd przed ryzykiem kradzieży. To atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które jest polecane każdemu właścicielowi pojazdu mechanicznego. 

blokady kierownicy bearlock