Jakie korzyści wiążą się z korzystaniem z aplikacji Blix.pl?

Blix.pl to aplikacja zakupowa, dzięki której zyskuje się dostęp do wielu funkcji, ułatwiających robienie zakupów i zwiększających comiesięczne oszczędności. Obecnie w Polsce korzysta z niej ponad milion użytkowników. Jakie zalety ma Blix.pl?

Z promocjami za pan brat

Sporą część domowych budżetów pochłaniają wydatki na codzienne zakupy, czyli na żywność, podstawowe kosmetyki i chemię gospodarczą oraz produkty spożywcze dla niemowląt. Coraz więcej Polaków stara się obniżyć wydatki na wymienione produkty poprzez aktywne śledzenie promocji w różnych sklepach. Dzięki aplikacji Blix.pl, użytkownicy zyskują dostęp do promocji w sklepach z całej Polski. Gazetki z marketów i dyskontów (Tesco, Kaufland, Lidl, Biedronka itd.) są gromadzone w aplikacji, co sprawia, że w kilka minut można zapoznać się z produktami oferowanymi w niższej cenie w wybranych sklepach. Informacje o promocjach są dostępne w jednym miejscu, a dostęp do nich ma się na wyciągnięcie „smartfona”.

Blix.pl dostosowuje się do preferencji użytkowników, dlatego możliwe jest tworzenie list ulubionych sklepów. Takie rozwiązanie sprawia, że gazetki z wybranych marketów, dyskontów i sieciówek znajdują się zawsze na górze listy. Ponadto użytkownik otrzymuje powiadomienia o nowych promocjach, co zwiększa jego szanse na zakupienie wybranego produktu w atrakcyjnej cenie.

Wyszukiwanie produktów

Ciekawą opcją Blix.pl jest możliwość korzystania z wyszukiwarki produktów. Narzędzie umożliwia znalezienie produktu w promocji bez konieczności przeglądania całej gazetki danego sklepu. Wystarczy, że wpisze się nazwę poszukiwanego produktu, a aplikacja wskaże, które sklepy oferują go aktualnie w promocji. Funkcja pozwala oszczędzać nie tylko pieniądze, ale i czas potrzebny na przeglądanie gazetek promocyjnych.

Wyszukiwarka produktów umożliwia również tworzenie list zakupów. Lista ułatwia planowanie i oszczędzanie na zakupach w różnych sklepach. Oszczędności dodatkowo zwiększa się dzięki licznym kuponom rabatowym do sklepów i restauracji. Przykładowo, na Blix.pl znajdzie się kupony na tańsze posiłki w McDonald’s, KFC i Burger King.

Odzież, wyposażenie domu, sprzęt AGD i nie tylko

Co ważne, aplikacja Blix.pl jest kierowana nie tylko do osób, które szukają sposobów na tańsze zakupy spożywcze, ale i na zakup odzieży, sprzętów AGD lub wyposażenia domu w promocyjnych cenach. W Blix.pl znajdzie się gazetki sklepów takich jak Pepco, Jula, Leroy Merlin, Saturn, Neonet, Super-Pharm i wielu innych. Dzięki śledzeniu promocji, każdego roku można zaoszczędzić na zakupach nawet kilka tysięcy złotych!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież