Tani sklep internetowy - czy to w ogóle możliwe?

Koszty związane z założeniem sklepu internetowego są bolączką wielu przedsiębiorców. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba nadwyrężać budżetu w celu rozpoczęcia działalności w Sieci. Zlecenie stworzenia witryny internetowej od podstaw z całą pewnością wiąże się z dużymi nakładami finansowymi sięgającymi kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale to nie jedyna możliwość. Do dyspozycji są bowiem także darmowe oprogramowania i możliwość otworzenia sklepu w modelu SaaS.

Uruchomienie sklepu online w abonamencie jest obecnie najprostszym i najszybszym sposobem. Jest to także najbardziej kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na rozpoczęcie swojej przygody e-biznesie w przeciągu jednego dnia. Pojawia się zatem pytanie - jak tanio założyć sklep internetowy?

Tani sklep internetowy - czy to w ogóle możliwe?

Wraz z postępem technologicznym i ogólnodostępną siecią internetową coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie biznesu online. Jest to bardzo wygodne i efektywne rozwiązanie, pozwalające na dotarcie do szerokiego grona odbiorców przy stosunkowo niskich kosztach i budowanie pozytywnego wizerunku marki. Jako, że nie każdy przedsiębiorca dysponuje dużym kapitałem na start, a więc zlecenie zaprojektowania i stworzenia sklepu internetowego byłoby zbyt dużym obciążeniem firmowego budżetu. Świetnym wyborem okazuje się być e-sklep na abonament w tzw. modelu SaaS. Zaletą takiego rozwiązania są niskie koszty początkowe, dzięki czemu nawet nowo powstałe firmy mogą z łatwością wejść na rynek. Wystarczy zarejestrować się na platformie e-commerce typu Sky-Shop.pl, po czym mamy do dyspozycji całkowicie darmowy sklep internetowy, który można testować przez 14 dni. Po uiszczeniu opłaty za abonament, przedsiębiorca zyskuje pełen dostęp do swojego e-sklepu.

Posiadanie sklepu internetowego w modelu SaaS polega na płaceniu za oprogramowanie w formie miesięcznych rat. Do dyspozycji są różne pakiety w zależności od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych biznesmena. Najtańszy pakiet wiąże się z comiesięczną opłatą w wysokości zaledwie kilkunastu złotych. Oprócz wersji podstawowej są także pakiety bardziej rozbudowane dla średnich firm oraz zaawansowane narzędzia dla dynamicznie rozwijających się e-sklepów. Każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Dlaczego warto zdecydować się na sklep na abonament?

Niezaprzeczalną zaletą założenia sklepu internetowego w modelu SaaS są niskie koszty. Za kilkadziesiąt złotych miesięcznie można liczyć na wszystko czego potrzebuje przedsiębiorca do prowadzenia e-sprzedaży – platformę, support, integracje z systemami płatności online/kurierami, porównywarkami cen/hurtowniami/platformami aukcyjnymi oraz na hosting, domenę, szablony graficzne i wiele innych. Wszystko to wliczone jest w cenę abonamentu – bez żadnych dodatkowych kosztów. Jest to sposób na szybki start ze swoim e-biznesem. Ponadto sprzedaż jest łatwa, a wsparcie bezpłatne. Otrzymujemy wygodny i prosty w obsłudze e-sklep, który pięknie wygląda i umożliwia bezpieczne kupowanie.

Komentarze   

0 #1 Zakupy Online 2018-09-19 03:23
But, even together with all of the discounts, buying can be extremely pricey as the shipping charges usually are extremely high, sometimes even greater than the quantity of that you made the acquisition. In case of a person who requires reading e-books frequently an excellent screen with anti glare features is most likely the
priority. Disadvantage is the fact that switching noise is generated that is annoying
sound.

Also visit my homepage: Zakupy Online: https://Aukcje.ml
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież