fbpx

Polskie gwiazdy w internecie - co udostepniają w sieci celebryci?

O internecie zostało już powiedziane i napisane niemal wszystko. Sieć niezwykle ewoluowała w ostatnich latach i dziś media opierają się głównie na niej. Co wpływa na jego popularność? Głównymi argumentami przemawiającymi za internetem są przede wszystkim jego dostępność i łatwość obsługi - komputerami czy smartfonami posługują się dzisiaj zarówno kilkuletnie dzieci, jak i seniorzy. Ogromną zaletą sieci jest także ilość dostępnych w niej materiałów - znajdziemy tu wiadomości, plotki, portale społecznościowe, filmy, muzykę czy gry. Co przykuwa uwagę największej ilości osób?

Czego najczęściej szukamy w sieci?

Polacy są bardzo aktywnymi użytkownikami sieci internetowej - coraz częściej swój wolny czas wolą poświęcać na serfowanie w sieci. Powoli do lamusa odchodzą klasyczna telewizja i prasa. To w internecie często szukamy też rozrywki, ulubionej muzyki czy ciekawych filmów. Prawdziwą furorę robią też portale społecznościowe, które dla wielu stało się podstawą codziennego kontaktu z rodziną i znajomymi. Codziennie setki tysięcy użytkowników korzysta też z portali informacyjnych i serwisów plotkarskich. Te ostatnie cieszą się szczególnym względami i odwiedzane są wyjątkowo często. Dlaczego fascynują nas plotki? Czemu interesujemy się życiem ludzi z tak zwanego świecznika? Przede wszystkim ma to związek z naszą sympatią lub antypatią do konkretnej osoby. Chcemy na przykład być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszego ulubionego muzyka, pisarza, piłkarza czy aktora. Plotki pozwalają nam także na pozorne zbliżenie do życia naszych idoli - z czasem traktujemy ich niemal jak znajomych, którzy mają swoje problemy i rozterki. Skandale i informacje z ich życia mogą też uświadomić czytelnikowi, że są to tak naprawdę zwykli ludzie, którzy mają okazję grzać się w blasku sławy. To ten ostatni najbardziej nas nęci i zachęca do śledzenia gwiazd w internecie. Sami celebryci i artyści także zdają się nie stronić od możliwości interakcji z fanami - świetnym teog przykładem są coraz bardziej popularne social media.

Odwiedź mój profil i zostań na dłużej

Coraz więcej gwiazd znanych ze scen, estrad, telewizji i internetu decyduje się na prowadzenie swoich kanałów w social mediach. Najpopularniejszymi serwisami są Facebook, Instagram, Twitter czy YouTube. Co gwiazdy upubliczniają w sieci? Znajdziemy tu ich zdjęcia, wpisy, filmy, przemyślenia, zapowiedzi występów czy opinie. Gdzie znaleźć profile gwiazd? Niektóre serwisy jak na tacy podają nam gotowe listy znanych ludzi, których możemy obserwować w social mediach. Doskonałym przykładem może być tutaj serwis Pinkwall.pl, który proponuje swoim czytelnikom zarówno plotki z życia gwiazd, jak i najciekawsze profile osób związanych z szeroko pojętym show-biznesem. Śledzicie poczynania swoich ulubionych gwiazd w sieci?