fbpx

Otwarto lodowisko w Obornikach!

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich na Biały Orlik. Już od dziś, 8 grudnia od godz.9.00 ruszył nowy sezon na naszym lodowisku przy ul. Obrzyckiej 88. Już od kilku dni trwały przygotowania do otwarcia naszej ślizgawki.

Warunki pogodowe, od których bardzo wiele zależy okazały się sprzyjające i tym samym ten weekend możemy spędzić na lodowisku. Podobnie jak roku ubiegłym organizatorzy zorganizowali wypożyczalnię łyżew dla wszystkich tych, którzy nie posiadają własnych. Istnieje również możliwość ostrzenia ich. Poniżej zamieszczamy godziny otwarcia oraz cennik, który pozostaje taki sam jak w roku ubiegłym.

Godziny otwarcia lodowiska:

9.00 – 20.30

Przerwy konserwacyjne

13.00 – 15.00

17.00 – 18.00

Cennik

Bilety wstępu /opłata za jednorazowe wejście bez ograniczeń czasowych/

Normalny – 6 zł

Ulgowy* – 3 zł

*bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 6, studentom do 25 roku życia oraz emerytom i rencistom (osoby muszą przedstawić właściwy dokument upoważniający do ulgi tj. legitymacja szkolna, studencka itp.)

Dzieci do lat 3 wstęp wolny

Usługi dodatkowe

Wypożyczenie łyżew – 4 zł

Ostrzenie łyżew – 8 zł

UWAGA!!!!

Obornickie Centrum Sportu zastrzega sobie prawo zamknięcia lodowiska z powodu panujących warunków atmosferycznych oraz innych przyczyn niezależnych od administratora. Ww. informacje zamieszczone zostaną każdorazowo na stronie internetowej Obornickiego Centrum Sportu oraz na lodowisku.

Obornickie Centrum Sportu informuje, że warunkiem korzystania z lodowiska jest przestrzeganie ustaleń zawartych w regulaminie znajdującym się na lodowisku.