Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Gryfino okazało się niegościnne dla Sparty Oborniki. Szczypiorniści SKF nie oddali łatwo punktów rywalom. Po pierwszej odsłonie gospodarze byli lepsi jedynie o 2 bramki. Spartanie prowadzili nawet po pierwszym kwadransie gry. Przed przerwą PGE KPR zagrało skuteczniej i prowadziło 19:17.

W drugiej części goście nie poddali się. W tej części gry zanotowano trzykrotnie remisy (25:25, 26:26, 27:27). W ostatnich minutach spotkania goście trafili jedynie dwa razy, a KPR zrobiło to 3 razy więcej. Sparta wracała więc do Obornik bez punktów.

W tym emocjonującym spotkaniu bramki dla SKF rzucali: Jan Okpisz 8, Jan Czaprański 7,  Krzysztof Szorcz 6, Szymon Ratajczak 5, Filip Kwiatkowski 2, Sebastian Kustoń 1.

PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 32:29 (19:17)

Kolejne spotkanie SKF KPR zagra 17 lutego w hali przy ul. Obrzyckiej 88. Rywalem będą akademicy z Bydgoszczy.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.

Odszedł Jerzy Kubiak - wybitna postać obornickiego sportu

Z wielkim smutkiem przekazujemy informację, że dziś w nocy w wieku 85 lat zmarł Jerzy Kubiak - informuje strona klubu SKF KPR Sparta Oborniki.

SKF KPR Sparta Oborniki nr 1 w Wielkopolsce! Czwarte miejsce w Polsce!

To nasz wspólny sukces! Tak SKF KPR Sparta Oborniki skomentowała wyniki rankingu dotyczącego szkolenia młodzieży w piłce ręcznej mężczyzn. Przy okazji klub wymienił wszystkie osoby i instytucje wspierające obornicki szczypiorniak.