SKF KPR Sparta w najlepszej ósemce w Polsce! (film)

Zespół młodzika SKF KPR Sparta Oborniki zapewnił sobie już w sobotę awans do najlepszej ósemki w Polsce.

Mecz z KKS Konstantynów Łódzki rozpoczął się od prowadzenie rywali. Oborniczanie wyszli na prowadzenie dopiero ok. 10 minuty spotkania. Od tego jednak czasu systematycznie powiększali przewagę. Trenerzy Marek Arciszewski i Jan Okpisz mogli dać szansę gry w tym meczu wszystkim zawodnikom. 

Wcześniejsza wygrana PGE Vive oznaczała jedno. Wygrana z KKS dawała pewny awans do klejnej rundy Pucharu ZPRP. Sparta pokonała wysoko zespół z Konstantynowa, ale w niedzielne południe zagrają o pierwsze miejsce z zespołem z Kielc. Trener Marek Arciszewski zaprzeczył po meczu sobotnim, aby myślami byli już przy kolejnym turnieju. youtube.com.eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież