Chłopcy z Orkanu zwycięzcami objezierskiego turnieju

6 grudnia hala sportowa w Objezierzu gościła uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Oborniki. Tego dnia odbyły się tam zawody sportowe w piłce nożnej, w ramach IX memoriału im. Stanisława Baranowskiego i III memoriału im. Jerzego Kubisiaka. W tegorocznej edycji przygotowanej przez Tadeusza Ratajczaka i Obornickie Centrum Sportu udział wzięły cztery szkoły podstawowe: Objezierze, Chrustowo, Kiszewo i Maniewo.

Drużyny bardzo poważnie podeszły do zawodów, dlatego na boisku nie brakowało emocji. Trochę pracy miał także zajmujący się obsługą medyczną doktor Gacek, ale na szczęście obyło się bez poważniejszych kontuzji.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Objezierza. Chłopcy na co dzień trenujący w Orkanie nie dali szans swoim kolegom z pozostałych szkół. Wygrali oni pewnie wszystkie swoje spotkania, prezentując w nich duży spokój i spore już umiejętności piłkarskie. Drugie miejsce zajęło Maniewo. Na trzecim miejscu uplasowało się Chrustowo, a na czwartym dzielnie walczące Kiszewo, dla którego tego typu turnieje to jedna z niewielu okazji do gry na hali.

Nagrody wszystkim zawodnikom wręczały żony i rodzina zmarłych Stanisława Baranowskiego i Jerzego Kubisiaka.

Turniej nie mógł by się odbyć gdyby nie wytrawni sędziowie Stefan Hoef, Stanisław Manicki i Marian Lembicz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież