Jeden Krystian Morka nie wystarczył na Orła Łowyń (film)

krystian morka fot orkan objezierze

KS Orkan Objezierze zremisował z Orłem Łowyń 2:2 (0:1).

Lider z Objezierza był zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania ligowego w ramach 15. kolejki poznańskiej A-klasy gr. 2. Niepokonany zespół mierzył się z jednym z najsłabszych. Po raz kolejny okazało się, że w sporcie możliwe jest wszystko. Piłkarze Orkanu mogą się cieszyć, że w sobotę 14 kwietnia wywaczyli jeden punkt.

Jeszcze w środku tygodnia nie było wiadomo, czy Orzeł w ogóle dojedzie. Daleki wyjazd nigdy nie sprzyja motywacji. Piłkarze Orła wstawili się jednak w Objezierzu. Zagrali z ogromną ambicją i udało im się wywieźć z trudnego terenu 1 punkt. 

Orkan tego dnia nie był sobą. Jedynym zawodnikiem, któremu się chciało od początku do końca i do tego motywował kolegów, był Krystian Morka. Jak na kapitana przystało robił wiele, aby jego drużyna wygrała ten mecz. Sam strzelił bramkę na 1:1, a potem wywalczył rzut karny. Wejście w drugiej części Kamila Dopieralskiego także pomogło, ale tego dnia Orkan był po prostu słabiej dysponowanym zespołem. W tym długim wyścigu słabsze momenty mają prawo zdarzyć się każdemu. Nawet Orkanowi Objezierze. 

Już w sobotę Orkan jedzie do Buku na mecz z Patrią. Mecz lidera z wiceliderem zapowiada się ekscytująco. Tutaj problemów z motywacją i koncentracją w drużynie Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka nie będzie na pewno.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież