Trener Kucharski: Orkan to silna drużyna (film)

trener kucharski: orkan to silna druzyna

Wsobotę 16 września Orkan Objezierze zremisował z Nałęczem Ostroróg 2:2.

Mecz trzymał w napięciu do ostatnich minut, a to za sprawą ogromnej determinacji zawodników trenerskiego duetu Piotr Kucharski - Michał Stachowiak. Pomimo gry w osłabieniu walczyli o zwycięstwo. Nie udało się, ale drużyna pozostawiła po sobie dobre wrażenie. A co po meczu powiedział trener Kucharski? Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu.

Przypominamy, że dziś o 16:30 Orkan gra z Tarnovią Tarnowo Podgórne w Pucharze Polski, a w sobotę jedzie do Obrowa na kolejny mecz ligowy. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież