Emocjonujące mecze w Objezierzu i Lipie, wygrane Golnicy i Rożnovii

Emocjonujace mecze w Objezierzu i Lipie

Drugi z rzędu remis wywalczyli piłkarze Orkanu w tym sezonie.

Kibice, któzy wybrali się w weekend na mecze ligowe mogli czuć się usatysfakcjonowani. Emocji nie brakowało na żadnym z boisk. W sobotę grający w osłabieniu przez ponad pół meczu Orkan walczył o wygraną z Nałęczem do ostatniej minuty. W Lipie spotkały się dwa LKS-y. Drużyny także podzieliły się punktami, aczkolwiek szczególnie gospodarze mogą być źli na swoją indolencję strzelecką. 

Godzinę po meczu w Lipie zakończyło się spotkanie w Ryczywole. Golnica pokonała Victorię Miały 3:1, a kolejne trafienia zaliczył Krzysztof Cieciura.

Na koniec dnia radość swoim kibicom sprawiła także Rożnovia. W Zalasewie okazała się lepsza od Antaresu.

Niestety bez punktu weekend zaliczył zespół obornickiej Sparty. W Wysokiej przegrał 0:1.

Na relacje filmowe z Objezierza, Lipy i Ryczywołu zapraszamy we wtorek i środę.  Komplet wyników:

Orkan Objezierze - Nałęcz Ostroróg 2:2

LKS Lipa- LKS Kicin 1:1

KS Golnica Ryczywół - Victoria Miały 3:1

Antares Zalasewo - Rożnovia Rożnowo 1:2

GLKS Wysoka - MKS Sparta Oborniki 1:0 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież