Dawid Golon i Kacper Nowak oficjalnie w Orkanie

Dawid Golon oficjalnie w Orkanie - fot. Swit Piotrowo

Dawid Golon został zawodnikiem Orkanu Objezierze. To już jest oficjalna informacja.

Wychowanek Sparty Oborniki ma za sobą także przygodę ze Świtem Piotrowo czy Kłosem Budzyń. W ostatnim czasie często można było go spotkać na mniejszych boiskach, gdzie grał zarówno w Halowej  Lidze OCS oraz w Red Box-ie. 23 marca 2017r. został zarejestrowany jako zawodnik Orkanu.

Drugim zawodnikiem, który dołączył do zespołu w przerwie zimowej jest Kacper Nowak.

Trener Piotr Kucharski będzie mógł skorzystać z usług nowych zawodników już w najbliższy weekend w spotkaniu z Wartą Sieraków.

  

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież