Inauguracja wiosny w B-klasie. Wygrana Orkanu

Krystian Morka (fot. Orkan Objezierze)

Ze zmiennym szczęściem zagrały nasze zespoły z A i B-klasy. Wygraną zanotował tylko Orkan Objezierze.

Swoje pierwsze spotkanie wyjazdowe na wiosnę Orkan rozgrywał w Słopanowie. W pierwszej rundzie Orzeł wygrał 2:1 stąd też nie brakowało motywacji podopiecznym Piotra Kucharskiego przed tym spotkaniem. Rewanż udał się w pełni. Orkan nie tylko wygrał, ale także ma lepszy bilans w dwumeczu. Na listę strzelców w tym meczu wpisał się dwukrotnie Krystian Morka.

Osłabieni do meczu z KS Uchorowo podchodzili piłkarze Rożnovii. Mimo tego nastroje w zespole były ambitne. Niestety już w pierwszych minutach stracone 2 bramki ustawiły przebieg meczu. Strzelona bramka przez Wojtka Chudzińskiego była tyko honorowym trafieniem. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną KS Uchorowo 4:1.

Zespół LKS Lipa rozpocznie rozgrywki za tydzień. W tej kolejce pauzował.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież