Inauguracja wiosny w B-klasie. Wygrana Orkanu

| Łukasz | Orkan Objezierze

Krystian Morka (fot. Orkan Objezierze)

Ze zmiennym szczęściem zagrały nasze zespoły z A i B-klasy. Wygraną zanotował tylko Orkan Objezierze.

Swoje pierwsze spotkanie wyjazdowe na wiosnę Orkan rozgrywał w Słopanowie. W pierwszej rundzie Orzeł wygrał 2:1 stąd też nie brakowało motywacji podopiecznym Piotra Kucharskiego przed tym spotkaniem. Rewanż udał się w pełni. Orkan nie tylko wygrał, ale także ma lepszy bilans w dwumeczu. Na listę strzelców w tym meczu wpisał się dwukrotnie Krystian Morka.

Osłabieni do meczu z KS Uchorowo podchodzili piłkarze Rożnovii. Mimo tego nastroje w zespole były ambitne. Niestety już w pierwszych minutach stracone 2 bramki ustawiły przebieg meczu. Strzelona bramka przez Wojtka Chudzińskiego była tyko honorowym trafieniem. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną KS Uchorowo 4:1.

Zespół LKS Lipa rozpocznie rozgrywki za tydzień. W tej kolejce pauzował.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.