Czarna niedziela - sprawdź wyniki zespołów A-klasy

Wszystkie zespoły naszego regionu występujące w A-klasie zanotowały przegrane.

Tęcza Lulin przegrała 1:2 z Rokitą Rokietnicą. Sędzie nie podyktował ewidentnego karnego, który należał się gospodarzom. Grający po sąsiedzku Orkan także przegrał w tysm samy stosunku. Jego rywalem była Warta Obrzycko. Niezwykle skomplikowała sobie sytuację Rożnovia Rożnowo. Grając z osotanią drużyną przegrała 2:3. Sędziowie również tutaj się nie popisali, choćby nie dyktując rzutu karnego za zagranie ręką piłki przez obrońcę gości.

Szerzej o tych meczach w późniejszych godzinach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież