Orkan przegrał, Tęcza bezbarwna

Wszyscy przedstawiciele naszego regionu grający w piłkarskiej A-klasie przegrali niestety swoje spotkania. O spotkaniu Rożnovii z Rzemieślnikiem już pisaliśmy tutaj, więc skupimy się na 2 pozostałych.

Orkan Objezierze wybrał się w sobotnie popołudnie do niedalekiego Golęczewa. Pojedynki pomiędzy tymi zespołami zawsze są bardzo ciekawe i tak też było tym razem. GKS z Błażejem Matelskim w bramce spisuje się w obecnym sezonie bardzo dobrze. Potwierdzeniem dyspozycji była pierwsza część sobotniego meczu. Gospodarze zdobyli wówczas 2 bramki, a mieli szansę na kilka więcej.

Goście z ogromnym animuszem na bramkę gospodarzy ruszyli w ostatnich minutach spotkania. Wówczas jednak mieli szansę nawet na zdobycie punktu! Skończyło się jednak tylko na honorowej bramce, którą już w doliczonym czasie zdobył Michał Biedny. Po tej akcji goście mieli jeszcze szansę na zdobycie jednej bramki, ale zabrakło odrobiny szczęścia. Ostatecznie więc GKS Golęczewo pokonał Orkan Objezierze 2:1(2:0).

Prawdziwe lanie otrzymali piłkarze tęczy Lulin w Luboszu. Do stanu 2:0 podejmowali jeszcze walkę i liczyli na korzystny rezultat. Po zdobyciu przez Zielonych 3 bramki wszytsko się rozpadło, a worek z bramkami się otwarł na dobre. Ostatecznie w meczu padło aż 9 bramek, a gościom udało się zdobyc tylko jedną z nich. Przy stanie 6:0 wykorzystali słusznie podyktowany rzut karny. Zieloni Lubosz pokonali więc Tęcze Lulin 8:1.

Komplet wyników 7. kolejki II grupy poznańskiej A-klasy:

GKS Golęczewo - Orkan Objezierze 2:1

Rzemieślnik Kwilcz - Rożnovia Rożnowo 3:2

Zieloni Lubosz - Tęcza Lulin 8:1

Szturm Junikowo - Byki Obrowo 8:2

KS Sarbia - KS Gaj Wielki 0:3

Czarni Kaźmierz - Tarnovia II Tarnowo Podg. 1:1

Warta Obrzycko - Rokita Rokietnica 3:0

TABELA:

1. Zieloni Lubosz 7 - 18pkt.

2. Szturm Junikowo 7 - 15 pkt.

3. Warta Obrzycko 7 - 13 pkt.

4. GKS Golęczewo 7 - 13 pkt.

5. Rokita Rokietnica 7 - 13 pkt.

6. Rzemieślnik Kwilcz 7 - 13 pkt.

7. Orkan Objezierze 7 - 12 pkt.

8. Tarnovia II Tarnowo Podg. 7 - 10 pkt.

9. Byki Obrowo 7 - 9 pkt.

10. KS Gaj Wielki 7 - 9 pkt.

11. Czarni Kaźmierz 7 - 8 pkt.

12. Tęcza Lulin 7 - 6 pkt.

13. Rożnovia Rożnowo 7 - 3 pkt.

14. KS Sarbia 7 - 0 pkt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież