Ważna wygrana Orkanu, Tęcza prowadziła, ale...

Piłkarze Orkanu Objezierze pokonali na wyjeździe zespół KS Sarbia 2:0 i przerwali w ten sposób serię 2 porażek. Tęcza nie zdołała przywieźć z Obrowa nawet 1 punktu.

Tęcza Lulin po wygranej w Rożnowie oraz po niedosycie spowodowanym remisem z GKS Golęczewo jechała do Obrowa z nadzieją na zdobycie kompletu punktów. Początek spotkania to potwierdził.

Goście przeważali i udokumentowali to bramką już w 5 minucie. Niestety błąd w obronie spowodował, że Byki wyrównały kwadrans póśniej, choć na to nie zasługiwały. Tuż przed przerwą szanse na ponowne objęcie prowadzenia miała Tęcza, ale z pojedynku sam na sam obronną ręką wyszedł bramkarz gospodarzy. Po 45 minutach było więc 1:1.

Po zmianie stron to Byki lepiej zaczęły. W 55 minucie gospodarze wykorzystali zamieszanie w polu karnym i objęli prowadzeni 2:1. Tęcza jednak nie miała zamiaru poddawać się, co pokazali wyrównując stan meczu. Była to 70 minuta. Niestety ostatnie minuty to lepsza gra Byków, którzy jeszcze dwukrotnie trafili do brami Lulina i 3 punkty zostały w Obrowie.

Warto dodać, że po jednym z fauli do szpitala trafił obrońca Tęczy Wojciech Mitręga z podejrzeniem pęknięcia obojczyka.

Orkan pojechał na mecz z ostatnią drużyną w tabeli II grupy poznańskiej A-klasy. Cel, jakim było zwycięstwo, udało się zrealizować w 100%. Stało się to możliwe dzięki bramkom Piotra Ciesiółki i Wojciecha Chudzińskiego. 3 punkty pozwoliły orkanowcom utrzymać kontakt z czołówką.

Tabela grupy II poznańskiej A-klasy:

1.    Zieloni Lubosz 5-12pkt.

2.    Rokita Rokietnica 5-10pkt.

3.    GKS Golęczewo 5-10pkt.

4.    Warta Obrzycko 5-9pkt.

5.    Byki Obrowo 5-9pkt.

6.    Szturm Junikowo 5-9pkt.

7.     Orkan Objezierze 5-9pkt.

8.     Czarni Kaźmierz 5-7pkt.

9.     Rzemieślnik Kwilcz 5-7pkt.

10.   Tarnovia II Tarnowo Podg. 5-6pkt.

11.    KS Gaj Wielki  5-6pkt.

12.    Tęcza Lulin 5-5pkt.

13.     Rożnovia Rożnowo 5-3pkt.

14.     KS Sarbia 5-0pkt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież