Ważna wygrana Orkanu, Tęcza prowadziła, ale...

| Łukasz | Orkan Objezierze

Piłkarze Orkanu Objezierze pokonali na wyjeździe zespół KS Sarbia 2:0 i przerwali w ten sposób serię 2 porażek. Tęcza nie zdołała przywieźć z Obrowa nawet 1 punktu.

Tęcza Lulin po wygranej w Rożnowie oraz po niedosycie spowodowanym remisem z GKS Golęczewo jechała do Obrowa z nadzieją na zdobycie kompletu punktów. Początek spotkania to potwierdził.

Goście przeważali i udokumentowali to bramką już w 5 minucie. Niestety błąd w obronie spowodował, że Byki wyrównały kwadrans póśniej, choć na to nie zasługiwały. Tuż przed przerwą szanse na ponowne objęcie prowadzenia miała Tęcza, ale z pojedynku sam na sam obronną ręką wyszedł bramkarz gospodarzy. Po 45 minutach było więc 1:1.

Po zmianie stron to Byki lepiej zaczęły. W 55 minucie gospodarze wykorzystali zamieszanie w polu karnym i objęli prowadzeni 2:1. Tęcza jednak nie miała zamiaru poddawać się, co pokazali wyrównując stan meczu. Była to 70 minuta. Niestety ostatnie minuty to lepsza gra Byków, którzy jeszcze dwukrotnie trafili do brami Lulina i 3 punkty zostały w Obrowie.

Warto dodać, że po jednym z fauli do szpitala trafił obrońca Tęczy Wojciech Mitręga z podejrzeniem pęknięcia obojczyka.

Orkan pojechał na mecz z ostatnią drużyną w tabeli II grupy poznańskiej A-klasy. Cel, jakim było zwycięstwo, udało się zrealizować w 100%. Stało się to możliwe dzięki bramkom Piotra Ciesiółki i Wojciecha Chudzińskiego. 3 punkty pozwoliły orkanowcom utrzymać kontakt z czołówką.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.