Wyjazdowe spotkania Orkanu i Tęczy

Aż 3 drużyny z naszego regionu wystąpią w rozgrywkach A-klasy. Rożnovia zagra w pierwszej kolejce na własnym obiekcie, natomiast wyjazdowe spotkania czekają na Orkan Objezierze i Tęczę Lulin.

Wiele zmian zaszło w okresie letnim w Orkanie. Drużynę opuścili: Dariusz Senger, Michał Nadstaga, Adrian Odelga i Błażej Matelski. Dominik Braczyński powrócił po ustaniu okresu wypożyczenia do Sparty Oborniki. W składzie Orkanu pojawili się za to: Radosław Cegielski, Mateusz Bartoszek oraz włączono do drużyny seniorów 3 juniorów: Norbert Jabłoński, Miłosz Gajer, Sławomir Kucharski. Zespół z Objezierza zmierzy się na początek z Bykami w Obrowie.

Tęcza Lulin wybiera się na pierwsze spotkanie do Gaju Wielkiego. Runda wiosenna pokazała, że w tym zespole drzemią spore możliwości. Jeśli zespół zaprezentuje podobna formę juz jesienią to w Lulinie nie będą musieli się martwić o swój byt.

Początek obu spotkań o 15:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież