Pożegnali się z Orkanem

W miniony weekend sparingi rozegrały drużyny Tęczy Lulin i Orkanu Objezierze. Oba zespoły wyszły ze swych potyczek zwycięsko.

Już w sobotę sparowali ze sobą Tęcza Lulin i Rokita Rokietnica. Na dwa trafienia podopiecznych Janusza Odelgi raz odpowiedziała Rokietnica. Wygrana cieszy, ale zdajemy sobie sprawę, że to tylko spotkanie towarzyskie - powiedział nam prezes Grzegorz Mucha. W tej chwili mamy problem, bo musimy znaleźć szybko jednego bramkarza. Nasz dotychczasowy pierwszy goalkeeper zrezygnował z gry.

Ostatni mecz w barwach Orkanu Objezierze zagrali Dariusz Senger i Michał Nadstaga. Obaj gracze wracają do swego macierzystego klubu, tj. Rożnovii Rożnowo. W niedzielnym sparingu czerwono-zieloni pokonali Huragan Młynkowo 5:1. Bramki strzelali dla gospodarzy: Chudziński 2, Jastrząbek, Cegielski i Jabłoński po 1.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież