Przegrana Orkanu w Gałowie

W niedzielnym sparingu pomiędzy Kłosem Gałowo a Orkanem Objezierze zwycięstwo odnieśli ci pierwsi. Spotkanie rozgrywano na boisku reprezentanta ligi okręgowej.

Dla objezierzan był to to pierwszy mecz. Drużyna, z której odeszli m.in. Dariusz Senger i Michał Nadstaga, musi zmienić priorytety w nadchodzącym sezonie. Spotkanie rozgrywane w upalne niedziele popołudnie dostarczyło kibicom wielu bramek, a trenerom sporej ilości informacji o dyspozycji zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 8:3, a dla Orkanu bramki zdobywali: Michał Biedny 2 i Jacek Gruszczyński 1.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież