Bicie głową w mur Orkanu

W swoim drugim wyjazdowym meczu drugiej porażki doznali piłkarze Orkanu Objezierze. Tym razem skuteczniejsi okazali się zawodnicy rezerw Tarnovii Tarnowo Podgórne. Kolejny raz okazało się, że zwycięzca niekoniecznie musi oznaczać lepszego.

Szybko stracona bramka przez objezierzan wymusiła na nich konieczność atakowania. Przez wiele minut bezskutecznie szturmowali bramkę gospodarzy. Kilka minut przed przerwą stracili przez swoje gapiostwo kolejną bramkę i do szatni udali się z wynikiem 0:2.

Po zmianie stron boisk orkanowcy nie rezygnowali z walki o choćby punkt. Niestety udało im się strzelić tylko jedną bramkę w końcówce spotkania po rzucie karnym i do Objezierza wracali bez punktu.

Teraz Orkan czeka seria 3 meczy na własnym boisku. Będzie więc okazja, aby przy wsparciu swoich kibiców, wzbogacić się o 9 punktów, które powinny znacząco poprawić sytuację drużyny z Objezierza w tabeli A-klasy.

Komplet wyników 3. kolejki:

Zieloni Lubosz - Suchary Suchy Las 1:2

Warta Wartosław - Rzemieślnik Kwilcz 2:3

Warta Obrzycko - GKS Golęczewo 2:2

Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Orkan Objezierze 2:1

Czarni Kaźmierz - Orzeł Słopanowo 2:2

Rokita Rokietnica - Tęcza Lulin 3:0

Złoci Złotkowo - LZS Wronczyn - rozegrany zostanie 05.09.12r.

Czołówka tabeli poznańskiej A-klasy gr. 2:

1. Tarnovia II 3 - 9pkt.

2. Czarni Kaźmierz 3 - 7pkt.

3. Suchary Suchy Las 3 - 7pkt.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież