Sparing Orkanu i Sparty

W Objezierzu rozegrany został mecz towarzyski pomiędzy miejscowym Orkanem a Spartą Oborniki.

Drużyny Orkanu Objezierze i Sparty Oborniki rozegrały spotkanie towarszykie. W niedzielę 5 stycznia oba zespoły spotkały się na boisku reprezentanta ligi okręgowej.

Na ławce gospodarzy zasiadł w roli trenera Błażej Jastrząbek. W roli opiekuna Sparty zadebiutował Piotr Kucharski. Sam mecz zdecydowanie miał charakter towarzyski. Obiekt w Objezierzu przywitał piłkarzy niską temperaturą i wiatrem. Sami zawodnicy stworzyli ciekawe widowisko, podczas którego nie brakowało sytuacji strzeleckich. Bramki zdobyli jednak tylko goście. Bramki dla Sparty zdobyli Sołowiej i Kopaniarz, którym asystowali Matczak i Kryczka.

KS Orkan Objezierze - MKS Sparta Oborniki 0:2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież