Sie 29, 2017
Memoriał im. J. Kruka dla MKS Sparta Oborniki (foto)
W niedzielne przedpołudnie na rogozińskim stadionie rozegrany został Memoriał im. Józefa Kruka. Zwycięstwo przypadło zespołowi MKS Sparta Oborniki.
