Skip to main content


Kajetan Gomulec w kadrze Polski

| Gmina Rogoźno | Wełna Rogoźno

Kajetan Gomulec zostałpowołany do reprezentacji Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą. 

Słodka Polska U13 to kadra składająca się z dzieci chorujących na cukrzycę. Wśród nich jest mieszkaniec Gminy Rogoźno. Kajetan Gomulec został powołany właśnie do reprezentacji Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą – Słodka Polska U13. Młody bramkarz zaprezentował się dobrze na poprzednim spotkaniu adry. Jak mówi jego trener Mikołaj Illukowicz " z „Dzikiem” w bramce drużyna ma ogromny spokój za plecami. Wpuszcza tylko to, czego absolutnie nie dało się obronić. Wrócił ostatnio po poważnej kontuzji i znów jest w świetnej formie. Niedługo przyjdzie mu zatrzymać zawodników Bayernu Monachium. Jestem przekonany, że da radę.".

Życzymy wielu sukcesów!

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno zdobyli trzecie miejsce w turnieju halowym Skoki Cup o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.
Seniorzy RKS Wełna Rogoźno chcą walczyć wiosną o awans do ligi okręgowej.
W Urzędzie Miejskim w obecności Burmistrza Rogoźna podpisano umowę na "Kompleksową modernizację boiska sportowego RKS WEŁNA Rogoźno"
Wełna Rogoźno pokonała Kłos ll Budzyń 2:0 na inaugurację nowego sezonu.
Wełna Rogoźno rozpocznie nowy sezon od spotkania z rezerwami Kłosa Budzyń.
Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno otrzymał prawie 0,5 mln zł na przebudowę boiska.
Kacper Poor zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski U14 z drużyną Wielkopolski . Wychowanek RKS Wełna Rogoźno grał na turnieju w dolnośląskich Truskolasach.