Burmistrz T. Szrama jedzie rozmawiać o nowym budynku dworca PKP

burmistrz tomasz szrama jedzie rozmawiac o nowy dworzec kolejowy oborniki

W czwartek 17 maja burmistrz Tomasz Szrama spotyka się w Warszawie z władzami PKP.

Od początku marca 2018 roku trwa dalszy etap przebudowy linii kolejowej Poznań - Piła. Główne prace kończą się na obszarze gminy Oborniki i przesuwają się na obszar rogozińskiego samorządu. Tymczasem nadal nie rozpoczęto prac nad nowym budynkiem dworca przy stacji kolejowej Oborniki Wlkp Miasto. Z tym też tematem wybiera się w podróż do Warszawy w czwartek Burmistrz Szrama. Tam odbędzie rozmowy z dyrekcją PKP.

O ustaleniach poinformujemy na naszym portalu.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież