Nadal nie wiadomo, kto zmodernizuje plac targowy w Obornikach

nadal nie wiadomo, kto zmodernizuje plac targowy obornikiBurmistrz Obornik unieważnił przetarg na modernizację placu targowego w Obornikach.

Gmina Oborniki próbuje znaleźć wykonawcę na modernizację targowiska miejskiego przy ul. Chłopskiej. Niestety kolejny raz postępowanie musiało zostać unieważnione. Przeszkodą okazały się zbyt wysokie ceny. Burmistrz Obornik podjął więc jedyną możliwą w tej sytuacji decyzję.

Kolejny przetarg ma zostać ogłoszony za tydzień. W specyfikacji zamówienia ma tym razem zostać dokonane kilka zmian, co powinno ułatwić wybór wykonawcy zadania. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież