Rogoźno i Oborniki walczą o S11

rogozno i oborniki walcza o s11 stowarzyszenie s11 tomasz szrama um oborniki

Władze Obornik i Rogoźna walczą o S11. Szczególnie ważne jest to dla oborniczan.

10 maja w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu odbyło się walne posiedzenie Stowarzyszenia S11, które działa na rzecz powstania całej drogi ekspresowej, przebiegającej przez 4 województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, opolskie oraz śląskie, w tym przez Oborniki. Silna reprezentacja z powiatu obornickiego była niezwykle aktywna, bo i problem obwodnicy dla Obornik jest kluczowy dla mieszkańców oraz powodzenia całego projektu.

Poznańskim obradom przewodniczył Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, a starosta powiatowy Adam Olejnik pełnił rolę sekretarza. Ostatecznie zebrani podpisali się pod kolejnym apelem skierowanym do przedstawicieli rządu w kwestii budowy drogi S 11. W zebraniu uczestniczył także przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Henryk Janus.

 

Komentarze   

-2 #2 Marek z Poznania 2018-05-17 06:40
Walczyli o prywatne układy żeby kolesiom dać zarobić na budowie s11 hahah.Każdy wie że bardziej im zależy na kasie z budowy s11 niż na mieszkańcach.
Cytować
+1 #1 Poznaś 2018-05-16 13:35
Olejnik ze Szramą walczyli jak mogli. Wykupili w Denarze wszystkie komplety żołnierzyków i zdalni sterowany czołg
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież