Szpital już oficjalnie pozyskał 1.565.422,05 zł dofinansowania (film)

obornicki szpital ma 1,5 mln zl dofinansowania szpital oborniki umowa z umww

Obornicki szpital podpisał umowę na dofinansowanie wyposażenia oddziału paliatywnego.

15 marca w obornickim SP ZOZ doszło do parafowania umowy na realizację projektu „Zakup sprzętu medycznego dla oddziału paliatywnego oraz wyposażenia sali operacyjnej ortopedycznej z salą wybudzeń na bloku operacyjnym dla SP ZOZ w Obornikach”.

Ze strony szpitala umowę podpisała dyrektor Małgorzata Ludzkowska, a ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego członek Zarządu WW Maciej Sytek. Cały projekt opiewa na kwotę 1.845.673 zł. Kwota dofinansowania z WRPO wynosi 1.565.422,05 zł

Środki zostały pozyskane z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020(WRPO 2014+).

 

Komentarze   

0 #1 wojtech 2018-03-23 09:15
No i co z tego że pozyskał. skoro ciągle przynosi straty i straty i nie wiadomo kiedy to się skończy? Mam juz dosyc szpitala, bo mi sie zdaje że powiat mieszka w szpitalu.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież