Dzień kobiet w Kowalewku (film)

dzien kobiet w Kowalewku

Sołtys Romuald Solarski wraz z męską częścią Rady Sołeckiej zorganizowali Dzień Kobiet w Kowalewku.

10 marca mieszkańcy małej wsi spotkali się w świetlicy wiejskiej. Gospodarzem spotkania był Sołtys z Radą Sołecką. Tego dnia kobiety i seniorzy w Kowalewku mieli swoje święto. Uroczystość uświetnił swoją osobą Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk. Po złożonych życzeniach kobiety otrzymały po róży i drobnym upominku, który także wręczono seniorom.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież