3 oferty na budowę targowiska w Obornikach

3 oferty na budowe targowiska w obornikach

Do Urzędu Miejskiego w Obornikach wpłynęły 3 oferty na modernizację obornickiego targowiska.

12 marca otwarto oferty na przebudowę targowiska. Do obornickiego magistratu wpłynęły 3 oferty:

- POL-BUD Ryszard Polnik z Zamysłowa

- Przedsiębiorstwo budowlane BUDRO Kazimierz Stachowiak z Kiszewa

- THERM-BAU Polska sp. z o.o. sp.k. z Piły

Najniższą ofertę złożyła firma z Zamysłowa - 1.967.549,39zł. Czy to POL-BUD wybuduje nowoczesne targowisko w Obornikach okaże się po weryfikacji dokumentacji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież