Nie zapomnijcie! Ruszyła komunikacja zastępcza!

nie zapomnijcie od poniedzialku rusza komunikacja zastepcza przystanek bogdanowo

Od 11 marca ruszyła komunikacja zastępcza na odcinku Oborniki Wlkp. - Wargowo.

O rozpoczęciu kolejnych prac na linii kolejowej nr 354 (Poznań-Piła) informujemy od kilku tygodni. To właśnie 11 marca rozpoczęła się budowa przystanku kolejowego w Bogdanowie oraz będą też trwały prace przy "małym dworcu" w Obornikach. Działania potrwają do 4 maja br.

Planując podróż koleją w kierunku Poznania oraz Piły uwzględnijmy fakt, że między Wargowem i "dużym dworcem" w Obornikach będzie jeździła komunikacja autobusowa w miejsce pociągów. Szczegóły rozkładu jazdy umieściliśmy w poniższych załącznikach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież